Olmazsa Olmaz iPhone Uygulamaları “Team Viewer”

Teamviewer For iPhoneSizler için denediğim ve beğendiğim iPhone uygulamalarını paylaşmaya ve kısaca tanıtmaya devam ediyorum. Şimdiki uygulamamız bilgisayar kullanıcılarının yakından tanıdığı ve bilgisayardan bilgisayara uzak masaüstü bağlantısını yapmaya yarayan “Team Viewer” uygulaması olacak. Genellikle teknik servislerin çokça tercih ettiği ve müşterilerinin bilgisayarlarına uzaktan destek verdiği Team Viewer artık iPhone kullanıcılarına da hizmet veriyor. Eğer sizde iPhone’dan bilgisayarınıza bağlanıp her an erişilebilir kılmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka yüklemelisiniz.

Team Viewer uygulamasının çalışabilmesi için bilgisayarınızda da TeamViewer‘ın kurulu olması gerekir, bilgisayarınızdan standart bir parola belirlemek sureti ile nerede olursanız olun bilgisayarınıza erişebilir ve bilgisayarınızda yapmak istediğiniz işlemleri Team Viewer üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

teamviewerteamviewer

Örneğimizde en sağdaki resimde de göreceğiniz gibi şu anda bilgisayarımda yazmakta olduğum bu yazıyı TeamViewer üzerinden iphone ile görüntülediğimde bu şekilde görünüyor. Sizlerde uzaktan bilgisayarınızı yönetmek istiyorsanız TeamViewer uygulamasını buradaki iTunes linkinden indirebilirsiniz. Ücretli sürümüne ait bu linkten erişince fiyatı sizi korkutmasın kısıtlı da olsa ücretsiz sürümü mevcut. Bu arada sadece iPhone değil aynı zamanda iPad için HD sürümü de mevcut.

2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir