Redsn0w 0.9.9b1 Jailbreak Güncellemesi Yayınlandı

Sizlerle geçtiğimiz günlerde Redsn0w güncellemesi yeni özelliklerle geliyor isimli haberimizde de paylaştığımız gibi Redsn0w Jailbreak yenilenerek güncel sürümü bugün yayınlandı. Redsn0w 0.9.9b1 olarak yayınlanan bu sürüm önceki Redsn0w jailbreak uygulamalarından farklı bir yapıda ve farklı özelliklerle güncellendi. iPhone Dev Team’den Musclenerd’in önceki gün yukarıda verdiğimiz bağlantıda paylaştığı twitter mesajında ilk olarak duyurulan yeni redsn0w’da artık büyük boyutlu firmware dosyalarının indirilmesi devri bitti. Bunun yerine jailbreak esnasında lazım olan minimum gereksinime ait jailbreak exploiti indirilerek yapılacak olan işlemlerin daha da basitleştirilmesi ve kullanıcı dostu olması öne çıkarılmış. Yazımızın devamından Redsn0w 0.9.9b1 sürümünü indirip yeni jailbreak sürümünü de deneyebilirsiniz.

Redsn0w 0.9.9b1 Jailbreak

Redsn0w jailbreak konumuz en kısa zamanda güncellenerek Redsn0w 0.9.9b1 jailbreak ile beraber gelen yeni çalışma prensibine göre resimli anlatımı güncellenecektir ancak cihazı bağlayıp “Jailbreak” butonuna bastığınızda adımlar önceki Redsn0w işlemleri ile aynıdır. Aşağıdaki bağlantılardan hem Mac hem de Windows sürümünü indirebilirsiniz.

  • Redsn0w 0.9.9b1 Jailbreak – Mac [İndir]
  • Redsn0w 0.9.9b1 Jailbreak – Windows [İndir]
  • Redsn0w Jailbreak Tüm Sürümler ve Resimli Anlatımı [Anlatıma Git]

Yayınlananj bu sürüm iOS 5, 4.3.5, 4.3.3 sürümleri için kullanılabilir 4.3.5 ve iOS 5 beta için tethered’dır 4.3.3 için ise untethered olarak kullanılabilir.

6 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir