Redsn0w 0.9.9b9 Jailbreak Aracı Güncellemesi

Jailbreak kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği iOS 5.0 / 5.0.1 untethered jailbreak hakkında son gelişmeleri sizinle iOS 5.0 ve iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak Kesinleşti konusundan paylaşmıştık. Bu nedenle kullanıcılar, untethered jailbreak’ten gelecek haberlerlere kilitlenmiş durumda. Ancak az önce Dev team ekibi Redsn0w 0.9.9b9 jailbreak uygulamasının güncellemesi gelince tabiri caiz ise ters köşeye yattık ki çok da beklenen bir gelişme değildi. Kullanıcıların odak noktası ve öncelikleri untethered jailbreak olduğundan Redsn0w 0.9.9b9 tethered jailbreak bizleri o kadar da memnun etmedi diyebiliriz. Peki Redsn0w’un bu güncellemesi ne işe yarıyor diye sorulursa eğer; Redsn0w’un daha önce aktif edilmiş olan ve tıpkı Sn0wbreeze jailbreak uygulaması gibi custom firmware oluşturmaya yarayan fonksiyonun bu sürümde artık aktif edilmiş olması en dikkat çeken özelliği oldu.

Redsn0w 0.9.9b9 Jailbreak

Bu haberin ardından asıl beklenilen haber olan untethered jailbreak uygulamasının yayınlanması haberini de bir an önce sizlere vermeyi umarak aşağıdaki bağlantılardan Redsn0w 0.9.9b9 sürümünü indirebilirsiniz. Redsn0w’un custom firmware oluşturma ile ilgili görsel anlatımımızı da en kısa sürede hazırlayıp yine aşağıdaki bağlantıda yer alan sabit konumuzdan yayınlayacağız.

Her zaman en son sürüm Redsn0w jailbreak uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan takip etmeyi ve hem resimli hem de videolu anlatımlara aynı bağlantıdan erişebileceğinizi hatırlatırız.

Güncelleme / 22.12.2012 / : Bu sürümde oluşan 3GS ile ilgili sorunlar sebebiyle sürüm yeniden güncellendiğinden son sürüm için aşağıdaki linkten hem anlatım hem de indirme bağlantısına erişebilirsiniz.

8 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir