Rengarenk iPhone mu Geliyor?

Bilindiği üzere iPod Touch, birbirinden farklı renklerle kullanıcıların beğenisine sunulmuş, olumlu eleştiriler almış ve satış rakamları epeyce yüksek gelmişti.

renkli iphone, iphone 5s, iphone 6

iPod Touch 5. Nesil satışlarından edinilen tecrübeyle olacak, Apple’ın iPhone 5’ten sonra çıkaracağı cihazını da farklı renklerde üretmeye başlayacağı dedikoduları hızla yayılıyor. Siyah ve beyaz olarak görmeye alıştığımız iPhone, analistlerin ve uzmanların görüşlerine göre farklı renklerde ve iPhone 5s olarak Haziran ayında gelebilir.

Büyük teknoloji bloglarından aldığımız haberler doğrultusunda, Haziran ayı işaret ediliyor ve büyük ihtimal gelecek olan cihaz da iPhone 5s olacak. Doğruluğu her ne kadar teyit edilmiş olmasa da iPhone 6 ve iOS 7 bile gelebilir. Farklı renklerden oluşan iPhone’un fikrinin bile kulağa hoş geliyor olması galiba iPod Touch 5. Nesil ile bu fikri benimsemiş olmamız.

Eğer Apple’da kullanıcıları Haziran ayında yeni iPhone ile tanıştırma fikri varsa, muhtemelen en geç Nisan ayında tedarikçilere bunun siparişi verilecek, tedarikçilerden de gizli bilgiler dışarı sızacaktır. Gelmesi muhtemel olan üründe tahmini olarak 4.8 inç retina ile daha önce haberini verdiğimiz IGZO ekran ve dört çekirdekli A7 işlemci bulunacak.

Siz olsanız siyah ve beyazın dışındaki bir renkte iPhone kullanır mıydınız?

One Comment

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir