Samsung 3 Taraflı Ekranı Olan Akıllı Telefon Çıkarıyor

Samsung yeni amiral gemisi telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor. 5.1 inç boyutunda olan telefonun temel özelliği ise iki tarafına dikey eğilimli olarak hazırlanmış ilginç ekranı.

Eğer Bloomberg’de çıkan haberler doğruysa Samsung Mart ayında 2 adet akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Bu iki telefon da metal kaplamalı olacak. Diğer telefonun düz, 5.1 inç boyutlarında olacağı belirildi.

Bu haberler henüz samsung tarafından resmi olarak doğrulanmış değil. Ayrıca telefonlar hakkında şimdilik başka bilgi de bulunmuyor.

Bloomberg’in haberine göre Samsung mart ayında iki adet amiral gemisi telefonunu görücüye çıkartacak. Telefonlardan birisi eğimli bir ekrana sahip olacak. İki tarafı da eğimli olan telefon üç ekranlıymış gibi görünecek. Habere göre iki telefon da Galaxy S6’nın birer değişik versiyonu olacak. Cihazların isimlerinin ne olacağı belli olmasa da S6s olmayacağı kesin.

Daha yeni dedikodulara göre Samsung’un 5 değişik model çıkarması da olası.Samsung’un resmi blog’undan yapılan açıklamaya göre 2015’in amiral gemisi telefonları kullanıcılarını düşünen zeki kameralara sahip olacak.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir