Tinder Super Like Özelliği

Dünya üzerinde en fazla kullanılan arkadaşlık uygulamalarından olan Tinder’a geçtiğimiz günlerde süper like özelliği eklendi.

Kullanıcılar süper like özelliğini kullanmak için bu sefer parmaklarını sağa veya sola değil, yukarı doğru kaydırıyorlar. Daha çok beğendiğinizi gösteren süper like özelliği ile artık karşınızdakini beğenme seviyenizi de gösterebiliyorsunuz. Yakın bir zamanda aşağı kaydırma özelliği ile birlikte hiç beğenmedim seçeneği eklenir mi bilinmez ama bu özelliği yavaş yavaş keşfeden kullanıcılar süper like’tan gayet memnunlar.

Tinder, süper like özelliğinin nadir kullanılması için şu anda kullanıcılarına günde sadece 1 kez kullanma izni veriyor. Turkuaz renkte bir yıldız işareti şeklinde beliren süper like dikkatli kullanılmadığı takdirde 24 saat sonra kendisini yeniliyor.

Kullanıcılar süper like özelliği ile bir kişiye diğerlerinden farklı olduğunu gösterebiliyor. Çok beğendiğini belirterek konuşma penceresinin açılmasını sağlıyor. Super like özelliği sayesinde basit gibi görünse de kullanıcıların artık daha seçici davranmasını sağlayacaktır. Daha ciddi ilişki arayanlar için süper like iyi bir çözüm gibi duruyor.

Süper like ettiğiniz kişi profiller arasında gezerken sizin profilinizi gördüğünde mavi bir yıldız ile karşılaşıyor. Bu da onun profilini çok beğendiğiniz anlamını taşıyor. Eğer profilinizi görüntüleyen kişi de sizin profilinizi süper like yaparsa aranızda bir konuşma penceresi açılıyor.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir