"ipad mini" ile Etiketlenen Konular

23 Ekim 2012 tarihinde tanıtılan iPad Mini'nin miyadı doldu. 7.9" ekrana sahip iPad Mini, yeni nesil iPad'lere örnek teşkil edecek bir yapıya sahipti fakat Apple tarafından satışının durdurulması kararı alındı. An itibariyle Apple satışlarından kaldırılan iPad Mini, hiç bir kıyaslama tablosunda da yer almıyor. Satışının kesin bir şekilde durdurulduğu söylenemez iPad...
Town Hall kampüsünde gerçekleştirilen iPad tanıtım etkinliğinde iPad Air 2 tanıtımının yanı sıra, iPad Mini’nin de yeni sürümü gün yüzüne çıktı. Büyük kardeşi olan iPad Air 2’nin tersine, iPad Mini performans ekolü değil keza yeni A8X çip, yeni 8 MP iSight kamera ve birçok yeni geliştirmeler bunda yok. Yukarıdaki görselde de...
Başarılı kılıf ve klavye standı üreticisi ClamCase, iPad Mini'lerle uyumlu klavyeli kılıfını tanıttı. Bildiğimiz klavyeli kılıfların bir adım ötesinde olduğunu söylemek mümkün. Şayet kılıfla birlikte iPad Mini'niz tam bir Macbook görünümüne bürünüyor. Kasa yapısında alüminyum ve polikarbon karışımı tercih edilmiş kılıf gayet şık ve ergonomik kullanım sunuyor. (daha&helliip;)
Tablet piyasası da git gide kızışmaya başladı. Telefon piyasası bildiğiniz gibi zorlu bir sektör oldu. Birçok teknoloji devi kozlarını paylaşıyor. Masaüstü veya dizüstü bilgisayar devrinin kapanmaya başladığı günlerimizde millet daha taşınabilir mobil cihazlara yöneliyor. (daha&helliip;)
10 Eylül'de Apple yeni ürünleri iPhone 5S ve iPhone 5C'yi tanıtmıştı. Ancak beklenen ürünler sadece bunlarla sınırlı değildi. Yeni nesil iPad'ler ve Macbook gibi yeni ürünler de beklentiler arasındaydı. Hal böyle olunca 10 Eylül etkinliğinde tanıtılmayan ve beklenti devam eden ürünler için yeni tarih arayışı başlamıştı. (daha&helliip;)
Geçtiğimiz günlerde etkinlikle tanıtılan Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 5S, sokak gündemine düştü. Amerika'nın ünlü talk show programlarından Jimmy Kimmel'e konu olan iPhone 5S, sokak röportajlarıyla halka soruldu. Eğlenceli anların yaşandığı video sayfamızda. (daha&helliip;)
Resmi olarak doğrulanan etkinlik tarihi 10 Eylül oldu. Aylardır bu konu hakkında birçok haber ve dedikodu dolaşıyordu. Herhangi bir açıklama olmazken bile bu tarih için (yani 10 Eylül) apple çalışanlarının ajandaları incelendi, çeşitli sızıntılarla bu gün olduğu yüksek ihtimal tutuluyordu. Öyle de oldu; Apple, 10 Eylül'de San Francisco'da düzenleyeceği etkinlik...
Logitech yıllardır bilgisayarlarınız için yan araçlar üretiyordu. Bu konuda oldukça tecrübeli ve beğeni toplayan Logitech mobil dünyanın da kapılarını aralamaya başladı. Mobil cihazlarınızı için de işlevsel aksesuarlar üretiyor. Bunlardan birisi de iPad Mini için özel koruyucu kılıf. Bu kılıf genel olarak kullanımda olan klavyeli kılıf segmentinde geliyor. (daha&helliip;)
Google tarafından üretilen Nexus 7, Yeni Nexus 7 adıyla raflarda yerini aldı. Amerika’da 299 dolar gibi bir fiyattan kullanıcılarla buluşan cihaz, 16 GB hafıza ve Wi-Fi destekli olarak sunuldu. Halefi olan eski Nexus 7’ye oranla hangi açıdan bakarsanız bakın kendini yenileyen cihaz, Apple’ın iPad Mini (retina8 cihazına ciddi bir rakip...
iPad tabletlerde en sık kaşılaşılan durum dokunmatik ekranın kırılmasıdır. iPadi herhangi bir yere çarparak veya yere düşürerek ekranını rahatlıkla kırabiliriz. (daha&helliip;)
Sayfa başına git