"LG" ile Etiketlenen Konular

Evleaks son dönemde nokta atışı sızıntılarla gündeme geliyor. LG'nin Japonya'ya özel isai FL modelinin basın görselleri yayınlanmıştı. LG G3'ün özellikleri de isai FL'ye yakın olacağı görüşü hakim. Yani Japonya'ya özel telefonun uluslar arası ismi olarak G3 gelebilir. (daha&helliip;)
Bir yandan iPhone 6'nın gelişini beklerken, bununla ilgili sızıntı ve gelişmeleri sizlerle paylaşırken; diğer yandan iWatch hakkında da yeni haberler geliyor. Yani topyekün hazırlıklar tüm cephelerden devam ediyor diyebiliriz. (daha&helliip;)
Yılbaşına geri sayım ile birlikte, her yıl Ocak ayında Las Vegas'ta düzenlenen CES (Consumer Electronics Show - Tüketici Elektroniği Fuarı) teknoloji meraklılarının ilgi odağı haline geliyor. Bu yıl CES 2014 sahne alacak ve 7-10 Ocak tarihleri arasında teknolojiye dahil olan yeni ürünler bir bir teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. (daha&helliip;)
2013 yılının son günlerindeyiz. Biliyorsunuz bu günlerde son bir yılın çeşitli analizleri yapılır. Her sitede kategorisine göre farklılık gösteren bir analiz bulabilmeniz mümkün. Biz de akıllı telefon piyasasında 2013 yılı nasıl geçti? EN diye tarif edebileceğimiz şeyler neler bunlara değinmeye çalışacağız. Listedeki ürünler aslında birçok teknoloji sitesinde rastlanabilecek ürünler. Çünkü...
Kabolsuz şarj teknolojisi artık hayatımıza girmeye başladı. Özellikle Nokia Lumia modellerinde yer alan teknoloji bazen gercekte kullanışlı hale gelebiliyor. (daha&helliip;)
Kavisli ekran teknolojisi her ne kadar yeni olsa da birçok marka bu teknolojinin peşinde koşar durumda. Aslına bakarsanız henüz kullanım alanına dikkat ettiğimizde, özellikle mobil cihazlarda nasıl bir ergonomi sağlayacağını anlamış değilim. Ancak teknoloji teknolojidir, bu gün işe yaramasa da ileride hiç ummadığımız şekilde kullanılabilir diye ilgimizi çekmiyor değil. ...
Mobil cihazların performansları bizim için herzaman çok önemli olmuştur. Aslında bu tüm teknolojik cihazlarımız için geçerli. Geekbench isimli uygulama ile akıllı telefonlarımızın hızlarını ölçebiliyoruz. (daha&helliip;)
Android 4.3 güncellemesini alacak olan modeller ve markalar az çok belli oldu. Bu major sayılabilecek güncellemeyi alabilecek markalar birçok Android'li kullanıcının merakını cezbediyor. (daha&helliip;)
Telefonlar birçok firma tarafından piyasaya sürülüyor. Seçeneklerimiz gün geçtikçe artıyor. Kimisi falan özelliğinden, kimisi filan özelliğinden bahsediyor ve kendine müşteri toplamaya çalışıyorlar. Şimdi biz de piyasada bulunan ve gerçekten alıcısı oldukça fazla olan telefonların ağırlıklarını karşılaştırdık. Sonuç olarak bunları elimizde, çantamızda dolayısıyla üzerimizde taşıyoruz. (daha&helliip;)
Analiz şirketi comScore Amerika’da akıllı telefon piyasa araştırması yaptı. Yapılan araştırmaya göre Samsung mobil cep telefonu satışlarında lider durumda. (daha&helliip;)
Sayfa başına git