Podi-M Dock Geliyor

Podi-M Dock Geliyor
28 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 645 kez okundu.

Kara Cuma (geleneksel alışveriş çılgınlığı günü) ve Siber Pazartesi (Şükran gününden sonraki ilk pazartesi online alışveriş çılgınlığının yapıldığı gün) günlerinin yaklaşması, yılbaşının çok yaklaştığı anlamını taşıyor. Eğer son dakika hediyesi almak istiyorsanız, iOS aksesuarları fena bir seçim olmayacaktır.

podi-m dock

Maalesef, Apple’ın yeni cihazları olan iPhone 5 ve iPad Mini için yeni pin girişlerinden dolayı çok fazla aksesuar imkanı bulunmuyor. Fakat yine de arayış içerisindeyseniz, Podi-m tam size göre bir hediye olabilir.

Aliminyum kasadan oluşan Podi-m, ufak portlu cihazınız için çok akıllıca isimlendirilmiş bir cihaz. Parlak beyaz ve siyah renklerde üretilen Podi-m’i cihazınızın rengine göre dilediğini renkte sipariş verebileceksiniz.

Podi-m’in çok hafif bir yapısı var gibi görünmesine rağmen, ağır bir yapıya mevcut. Bu da cihazınızın kolay kolay düşmesini engelleyecektir. Hem eski nesil iCihaz (iPhone 3GS, iPhone 4s gibi) girişlerine, hem de yeni nesil iCihaz (iPhone 5)girişlerine uygun olarak iki farklı adaptörle gelen Podi-m şu an henüz üretim aşamasında olup, gerekli kaynaklar bulunduğunda piyasaya sunulacak. Yapımcılardan alınan bilgiye göre yılbaşına yetişmesi bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git