Google+ iOS Uygulaması Yayınlandı

Google‘ın yeni sosyal ağ projesi Google Plus‘ın yayına girmesi ile beraber iPhone iOS uygulamasının yakın zamanda yayınlanacağı haberini bu konuda paylaşmıştık. Geçen gün yayınlanan ve şu anda sadece iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 modellerinde çalışabilecek olan Google+ iOS uygulaması hayli ilgi görüyor. Henüz ülkemize ait AppStore’da yerini almayan Google+ iOS uygulamasını dilerseniz yazımızın sonundaki bağlantıdan indirip cihazınıza kurabilirsiniz. Hizmete girdiğinden bu yana hayli ilgi gören Google Plus, artık insanların sosyal ağ platformlarına doyduğu, facebook, Linkedin, Twitter gibi servislerin insanlara yeterli geldiği şeklindeki sözleri de boş çıkaracak tarzda insanlar tarafından tercih edildiği görüldü.

Google+ iOS uygulaması da şu anda bir çok ülkede en çok indirilen uygulamalar arasında yer alması ise Google’ın bu alanda rakiplerini hayli zorlayacağının bir işareti diyebiliriz. Google+ iOS uygulaması son derece basit bir arayüze sahip olmakla beraber fotoğraf yükleme gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Google Plus iOS Application Google Plus iOS Application Google Plus iOS Application

  • Circles ile düşüncelerinizi (durum) insanlarla paylaşır
  • Stream ile insanların ve sizin paylaştığı her şeye ulaşır.
  • Huddle ile grup mesajları ve daha fazlasına ulaşırsınız.

Fotoğraflarınızı ister cihazınızın resim galerisinden isterseniz de anlık olarak çekip Google Plus hesabınıza aktarabilirsiniz. Fotoğraf albümlerinizi yönetir ve yenileri oluşturarak insanlarla paylaşabilirsiniz. Google+ iOS uygulamasına iTunes AppStore üzerinden ulaşamayan kullanıcılar aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirip cihazlarında kullanmaya başlayabilirler. Henüz davetiye ile kayıt olamamış kullanıcılar varsa bu başlık altından yorumları ile beraber gerçek eposta adreslerini (gmail) bırakırlarsa davetiye gönderebiliriz.

Google +Resimin üzerine tıklayarak Google+ v1.0.1.1809 sürümünü indirebilirsiniz.

10 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir