"ios 6 jailbreak" ile Etiketlenen Konular

Eğlence sona erdi desek yanlış olmaz galiba. iOS 6.1.3 sürümünün sona ermesi ile birlikte, beklendiği üzere Jailbreak yapılırken bulunan açıklar kapatıldı ve maalesef yeni bir açık bulunana kadar 6.1.3 ve daha sonraki sürümlerde evasi0n Jailbreak yapılamayacak. (daha&helliip;)
Uzun süren bir beklemenin ardından evasi0n adıyla çıkarılan Jailbreak aracı, şimdiye kadar gelmiş geçmiş en popüler Jailbreak olarak adından sıkça söz ettiriyor. Söz etirmeye de devam edecek gibi görünüyor. İlk 10 dakikasında 100 bin indirme sayısını gören araç, ilk dört gününde 7 milyon rakamını görmüştü. (daha&helliip;)
Apple’ın iOS 6.1.2 sürümünü çıkarmasının ardında başlıca iki sebep yatmaktaydı: Exchange takvim hatası ve passcode hatası. Bu hataları gidermek adına çıkan iOS 6.1.2 sürümünün Jailbreak aracı olan evasi0n 1.4’de hızlı bir şekilde kullanıcılara sunuldu. (daha&helliip;)
Her Jailbreak çıkışını beklemek uzun bir süreçtir. Tabi ki Jailbreak çıktığında cihazı yanlışlıkla güncelleme gibi bir kaygı her zaman Jailbreak yapan iOS kullanıcılarının korkularının başında gelir. (daha&helliip;)
Şu bir gerçek ki, bu hafta boyunca evad3rs ekibi epeyce meşguldü. Pazartesi günü evasi0n 1.0 jailbreak versiyonunu çıkaran ekip Çarşamba günü evasi0n 1.1 sürümü ile karşımıza çıktı ki bu güncelleme Hava durumunda meydana gelen problemin çözümü ile birlikte uzun reboot (yeniden başlatma) problemini engellemek amacıyla çıkarılmıştı. (daha&helliip;)
iOS 6.1’in çıkmasıyla birlikte Jailbreak için de zaman artık geriye doğru sayılmaya başladı. Bu nedenle biz de böyle bir konu açarak güncel jailbreak haberlerini bu konu üzerinden vermeye çalışacağız. Konu güncellemeleri için sayfanın sonunu okuyabilirsiniz. (daha&helliip;)
Geçtiğimiz hafta sonu iOS 6.1 Beta 5 sürümünün yayınlanması, kullanıcılarda heyecana neden olmuştu. Ve Beklenen gün geldi, iOS 6.1 geliştirilmiş Siri geliştirmeleri ve LTE desteğiyle birlikte tüm kullanıcıların indirilmesine sunuldu. (daha&helliip;)
iOS 6 ve iPhone 5 kullanıcılarının gelecek olan jailbreak’ı sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Peki jailbreak ne aşamada? Aldığımız bir haber, jailbreak’ta mutlu sona yaklaşıldığını söylüyor. (daha&helliip;)
iOS 6 ve iPhone 5 kullanıcılarının gelecek olan jailbreak’ı sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Peki jailbreak ne aşamada? Aldığımız bir haber, jailbreak’ta mutlu sona yaklaşıldığını söylüyor. (daha&helliip;)
iOS 6.1 Beta 4’ün yayınlanmasının ardından jailbreak da var mı sorusu gündeme geldi. Hemen cevap verelim: Evet var! (daha&helliip;)
Sayfa başına git